Tere tulemast Alfa Pro Autokooli!

Meie autokool tegeleb peamiselt levinud B-kategooria mootorsõidukijuhtide ettevalmistusega. Edukalt anname edasi oma kogemust nii sõiduõppes kui ka teoreetilises eettevalmistuses meie õpilastele.

Meie deviis on — „ME SÕIDAME TEIEGA ÜHEL TEEL“.

See on meie seisukoht, meie elu- ja õpetamisstiil. Põhirõhku oma tegevuses paneme juhi ettevalmistuse kvaliteedile. Õppida tuleb tõelistelt spetsialistidelt, et hiljem ei oleks vaja ümber õppida.

Meie kooli uksed on alati avatud neile, kes soovivad õppida ja pürgida teadmiste poole. Oleme kõik erinevad. Mitu inimest, nii mitu stiili.

Õppetöö on lahutamatult seotud psühholoogiaga, individuaalse lahenemisega igale õpilasele. Just sellele pöörame erilist tähelepanu. Loomulikult tuleb autokoolis õppida, töötada, harjutada. Tulemuseks on kindlus- ja mugavustunne liikluses isegi rasketes, keerulistes ja mõnikord ka ohtlikes olukordades. Ja muidugi iseseisvalt sooritatud eksam!

Meie koolilõpetaja valmidusastme määrame kindlaks mitte tema poolt ära töötatud tundide arvu järgi, vaid tema poolt omandatud tegelikke oskuste järgi. Selleks viiakse autokoolis läbi koolisisene eksam, mis kajastab õpilase ettevalmistuse tegelikku pilti. Pärast sellist kontrolli ei ole juba nii raske sooritada ARK-i eksamid ja juhiluba kätte saada.

Meil on olemas kõik, mis sobib just Teile:

• Erinevad õppesõiduautod, kvalifitseeritud õpetajad, professionaalne sõidukoolitus, individuaalsed õppused, teeohutuse tagamine.
  • Taskukohased hinnad, paindlik järelmaksu süsteem.
  • ​​​​​​​Autokooli mugav asukoht, mis on ligipääsetav mistahes linnarajoonist ja mistahes transpordiliigiga.
  • ​​​​​​​Libedasõit ja lõppastme koolitus.
  • ​​​​​​​Kaks õppekeelt.

Algavad kursused: B (automaatkast)

------ --:-- Eesti E-õpe 1240.00 €
E-õpe