A, A1, A2, A2 esmaõpe, AM, B, BE, Lõppastme koolitus

MEIE AUTOKOOLI EELISED

• Teie mugavuse huvides oleme avanud autokoolil mitmeid filiaale nii Tallinna erinevais piirkondades (11) kui ka lähiümbruses (Maardu, Loksa, Paldiski, Aruküla,Tabasalu, Laagri, Keila, Jüri ,Saku, Saue).
  • Juba aastaid töötavad meie Autokoolis professionaalidena 3 teooriaõpetajat ja 6 instruktorit. Saame kindlad olla igaühes neist. Autokooli valikust võib sõltuda Teie elu. Meie instruktorite professionaalsus ja rikkalikud elukogemused aitavad Teil omandada mitte ainult korralikku sõidukijuhikogemust, vaid ka õiget suhtumist teel toimuvasse – orienteerumist erinevates olukordades, võimalike avariide ennetamist, sisemise rahu ning enesevalitsemise säilitamist kriitilistel hetkedel. Aitame Teil õppida vastutamist oma tegutsemise eest liikluses, samuti hindama õigesti kaasliiklejate käitumist.
  • On võimalik valida enda jaoks sobivamaid õppeaegu – kas hommiku- või õhtupoolseid kursusi. Sõidupraktikat saab treenida nii käsi- kui automaatjuhtimisega mootorsõidukitega.

Algavad kursused: B (manuaalkast)

------ --:-- Eesti Klassis 875.00 €
Klassis

Kursuste maksumus: B (manuaalkast)