A, A1, A2, A2 esmaõpe, AM, B, BE, C, CE, D, Lõppastme koolitus

4.4
4.5
4.8

Autosõit tegutseb 2002. aastast ja on suurim autokool ja liikluskasvatusega tegelev ettevõte Eestis.

Pakume oma klientidele meeldivat ning professionaalset sõidukoolitust ning abi juhilubade taotlemist puudutavates küsimustes.

Meie strateegia on pakkuda kõige laiemat ja lihtsamini kättesaadavat liikluskoolituste valikut selleks panustame teenindusstandarditesse ning esinduste võrgustikku üle Eesti.

Koolituste nimekirjast leiavad endale vajalikud kursused nii esmase juhiloa taotlejad, lõppastme koolituse soovijad, mootorratturid, veoki ja haagisega sõita soovijad ning professionaalid, kes otsivad ametikoolitust. Samuti pakume laste liikluskasvatust ja mopeedikoolitust.

Autosõit on esindatud läbi oma keskuste 12-s Eesti punktis: Autokool Tallinnas, Autokool Tartus, Autokool Rakveres, Autokool Pärnus, Autokool Viljandis, Autokool Paides, Autokool Võrus, Autokool Haapsalus, Autokool Jõhvis, Autokool Jõgeval, Autokool Sauel, Autokool Aseris, kus pakume koolitusi 16 õppeklassis.

Oleme arendanud kaasaegse e-õppekeskkonna, milles võimalik õppida nii linna-, kui riigi üleselt.

Teenuste osutamiseks on meie pargis 80+ erinevat sõidukit, millel teevad tööd parimad omaala spetsialistid.

Haldame kolme aastaringset libedasõiduväljakut Tallinnas, Tartus ja Aseris kus korraldame erinevaid koolitusi, kliendipäevi, firmaüritusi ja autoesitlusi.

Algavad kursused: lõppaste (automaatkast)

------ --:-- Eesti E-õpe 124.00 €
E-õpe

Kursuste maksumus: lõppaste (automaatkast)

Autosõit Autopark
Autosõit Õppesõiduk
Autosõit Õppesõit

Keskmiselt Lääne-Virumaa
Autosõit
Autosõit
aleksandr
19.12.2021
сдал на категорию Б без дополнительных уроков.
Дима
24.06.2021
Самая уродская и бездарная автошкола в Таллине. Проклинаю тот день когда пошел к ним учиться. Отношение к ученикам поставлено на поток.
Tauri
24.10.2020
Kõik käis kiiresti, lihtsalt ning arusaadavalt.