Tartus asuv 17 aastase kogemusega Riiamäe autokool.

Oleme aastaid Tartus autojuhte koolitanud. See näitab, et inimesed on meid usaldanud. Täname kõiki, kes on Riiamäe autokooli kasuks otsustanud. Aastaid oleme õpilastele pakkunud õppetööks väikseid gruppe, et kõik õpitav jõuaks iga õpilaseni. Kuna autokool asub kesklinnas maaliini bussijaama lähedal, on mugav meie autokoolis käia nii linnas kui maal elavatel inimestel. Pakume õppimiseks erinevaid õppe variante, et õpilased saaksid leida endale pakutavatest sobivaima. Autokooli üheks koostööpartneriks on Liikluslab, kes on koostanud teooriaeksami küsimused ka maanteametis. Olgu mainitud, et just üks õppeauto on samasugune nagu hiljem sõiduksamil maanteeametis. Riiamäe autokooli õpetajad on läbinud erinevaid koolitusi ja täiendõppeid, et paremini koolitusi läbi viia. Oleme loomult rahulikud ja kannatlikud. Teretulnud on ka need inimesed, kes tahavad lihtsalt teooriat või sõitu õppida, kuna ei tunne tänapäeva liikluses ennast turvaliselt.

Algavad kursused: B (manuaalkast)

------ --:-- Eesti Klassis 785.00 €
Klassis

Kursuste maksumus: B (manuaalkast)

Riskivältimise koolitus 60.00 €
Pimeda ajal sõiduki juhtimine 55.00 €
Esmaabikoolitus 50.00 €
Sõidueksam 40.00 €
Riiamäe Autokool Autokool
Riiamäe Autokool Autopark
Riiamäe Autokool Õppeklass

Keskmiselt Tartumaa
Riiamäe Autokool
Riiamäe Autokool
Marko
Kõik meeldis. Kalev on väga hea õpetaja!
Riita Mäerand
06.08.2020
Meeldis väga rahulik ja kannatlik sõiduõpetaja. Loengud täis elulisi fakte, sündmusi.