A, A1, A2, A2 esmaõpe, B, C, CE, D1

2.0
3.0
1.0

Autokool, mida võid usaldada!

Auto juhtimine on vastutusrikas tegevus, autot loetakse suurima ohu allikaks, seetõttu oleme juhte koolitades nõudlikud.

Meil on üle 15 aasta koolituse andmist

Oma tegevuse eesmärgiks peame õpetada kursuslasi turvaliselt ja ohutult liiklema

• Kliendikeskne teenindus: usume, et inimene õpib paremini, kui talle võimaldatakse turvaline keskkond, nii klassiruumis, kui autoroolis
  • Tänapäevased õppevahendid: alates 2011. aastast pakume koostöös Teooria.ee’ga võimalust teooria läbida kohale tulemata
  • Suurepärased õpetajad: auto juhtimine on vastutusrikas tegevus, autot loetakse suurima ohu allikaks, seetõttu oleme juhte koolitades nõudlikud
  • Hea asukoht: meie klientidel on võimalik külastada meid väga lihtsalt, sest paikneme kesklinnas

Algavad kursused: B (manuaalkast)

------ --:-- Eesti Klassis -- €
Klassis

Kursuste maksumus: B (manuaalkast)

Riskivältimise koolitus -- €
Pimeda ajal sõiduki juhtimine -- €
Esmaabikoolitus -- €
Lisasõidutund + -- €
Kaja Koolitus Õppesõit

Kaja Koolitus
Kaja Koolitus
Anx
1.5
03.02.2023
Meeldivat ei olnud kahjuks mitte midagi, minule jäi mulje, et autokooli eesmärk on võtta raha ja kui see käes ei huvita neid enam miski, mis sinust edasi saab. Nimelt teoorja tundidest lubatust toimusid heal juhul pool (raha võetakse ju kogu tundide eest). Sõidutunnid sõiduõpetaja kogemus väga halb, räägib oma ülekoormatud elustiilist ja õpetused on ebanormaalsed ühes kalendrikuus toimub 2 sõidutundi ja kui küsid, miks see nii on saad sõimata. Kui õpetajale ja õpilasel ei ole võimalik leida ühiselt sobivat sõidutunniaega peaks ta soovitama vahetada õpetajat kui ise sellepeale tulime, saime vastu vihavalangu. No ja miks autokool kohe alguses ütleb õpilastele et ega te siinkõik lube nagunii ei saa hea kui pundist paar tükki eksami ära teevad. Ma ei imesta selliste õpetusviisidega ju nii ongi. Ja lõpuks saadeti õpilane eksamile sõna otseses mõttes läbi kukkuma. Võttes lisatunde sõidueksam.ee -lt saime teada, et tema niiviisi oma õpilasi küll eksamile ei saada. Kuna autokooli kohta pole kuskil arvamusi siis soovisime oma jagada, kui keegi valib autokooli siis EI SOOVITA MITTE MINGIL JUHUL.