A, A1, A2 esmaõpe, B, C, CE, D, Lõppastme koolitus

Tere tulemast VIRU AUTOM Autokooli!

Viru Autom OÜ (registrikood 11235574) omab koolitusstaaži 36 aastat ja koolitusluba nr. 5335 HTM, mis on välja antud Teadus-ja Haridusministeeriumi poolt. Meie põhitegevuseks on mootorsõidukijuhtide koolitamine. Koolituse aluseks on võetud mootorsõidukijuhi ettevalmistamise riiklikud õppekavad.

Meie autokooli instruktorid omavad suurt kogemust mootorsõidukijuhtide koolitamise alal. Teooria tunnid toimuvad hästi varustatud õppeklassis, mis asub Kohtla-Järve südalinnas.
Praktiliseks õppetööks on Teie kasutuses nõuetekohased sõiduautod, veoauto ja buss. Võimalus õppida eesti ja vene keeles.

Meie eesmärgiks on Teid õpetada turvaliselt ja ohutult liiklema. Tulles meie autokooli, saate omandada vajalikud teadmised, oskused ja liikluskäitumise, mis on ohutu ja kaasliiklejaid austava liiklemise eelduseks.

Kohustusliku teooria- ja sõidutundide läbides tuleb Teil sooritada kooli eksam, mis viiakse läbi meie koolis tasuta. Eksamiprotokolli alusel anname kursuse lõpetajale välja Eesti Vabariigi Teadus- ja Haridusministeeriumi poolt kinnitatud vormikohase tunnistuse. Seejärel sooritab juhiloa taotleja mõlemad, nii teooria- kui ka sõidueksami Maanteeameti büroos.

Meie eesmärk on pakkuda Teile ajakohast A, B, C, CE ja D-kategooria juhtide koolitust ning sõitjateveo ja veoautojuhi täiendkoolitust.

Anname endast parima, et pakkuda Teile alati kõrgel tasemel koolitust!

Algavad kursused: CE

------ --:-- Eesti E-õpe 550.00 €