A, A1, A2, A2 esmaõpe, B, Lõppastme koolitus

4.5
4.6
4.7
Autokool “Drive” asutati aastal 2010 ja ta omab Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt välja antud luba õpetamiseks. Koolitus luba nr 5874HTM. Meie kool on “Eesti Autokoolide Liit” liige.

Me tegeleme juhtide ettevalmistamisega B kategooria (sõiduautod) ja A kategooria (mootorrattad) juhilubade saamiseks.
Meil on võimalus õppida nii eesti, vene kui ka inglise keeles.
Võimalus läbida B-kategooria sõiduõpe ka automaatkäiguvahetusega autoga.

Kõik meie instruktorid on kogenud õpetajad kõrge praktilise sõidueksami sooritamise protsendiga. Teooriaõppetunnid toimuvad kaasaegses ja hästi varustatud klassis, mis asub Tallinna kesklinnas, Mustamäel ja Lasnamäel.
Autokool asub väga mugavas kohas kesklinnas aadressil Estonia pst.1/3, kab. 315 (Melon Ärikeskus). Naabruses on paljude linnatranspordi vahendite peatused. Mustamäel asume aadressil Mustamäe tee 4, kab 114 (Euroakadeemia). Lasnamäel asume aadressil Virbi 8.

Autokool “Drive” Tallinnas aitab ette valmistada sõiduautode juhte, õpetades efektiivselt autosõidu teoreetilisi aluseid ja reegleid ning pakkudes kvaliteetseid õppesõidu võimalusi, tehes seda õppijasõbralikult.

Algavad kursused: B (manuaalkast)

------ --:-- Eesti Klassis 875.00 €
Klassis

Kursuste maksumus: B (manuaalkast)

Riskivältimise koolitus 85.00 €
Pimeda ajal sõiduki juhtimine 50.00 €
Esmaabikoolitus 40.00 €
Autokool Drive Artur Lõuke
Autokool Drive Alina Ehin
Autokool Drive Artur Nast
Autokool Drive A-kategooria
Autokool Drive Georg Smurov
Autokool Drive Stanislav Zigadlo
Autokool Drive Õppeklass Mustamäel
Autokool Drive Õppeklass Lasnamäel
Autokool Drive Õppeklass Kesklinnas
Autokool Drive Asukoht Estonia pst
Autokool Drive Asukoht Mustamäe tee
Autokool Drive Asukoht Virbi

Autokool Drive
Autokool Drive
Vladimir
21.03.2024
Отличная автошкола. Пришел по совету друзей и не пожалел! Артём - первоклассный инструктор и приятный человек. Спасибо большое, буду рекомендовать!
Tihhon
4.3
29.02.2024
Замечательная автошкола! Теорию и вождение доносили понятным языком. Хочу поблагодарить инструктора Андрея: прекрасные уроки, хорошо объясняет ситуации на дороге и всегда подстраивается под учеников. С помощью хорошей подготовки Андрея, я сдал гос. экзамен с первой попытки.
Jana F
16.02.2024
Мне очень понравился опыт обучения с инструктором по вождению по имени Артем. Он отлично объясняет материал так, что всё становится понятно и легко усваивается. С ним я почувствовала себя увереннее за рулем и благодаря его спокойному подходу смогла подготовиться к экзамену без лишнего стресса. Результатом стал успешный сдача экзамена :)