Meie meeskonnas on pühendunud professionaalid, kes on huvitatud inimestele ohutu ja kindla juhtimise õpetamisest. Meil on aastaid kogemusi ja teadmisi, et anda esmaklassiline sõiduharidus kõigile vanuse- ja kvalifikatsioonitasemetele.

Lisaks kvaliteetsele koolitusele pakume ka mitmeid teenuseid, et muuta õppeprotsess mugavaks. Meil on modernne ja hästi hooldatud autopark, mis on varustatud uusimate ohutusfunktsioonidega.

Me oleme uhked, et teenime oma kogukonda ja soovime aidata meie õpilastel saada ohututeks ja vastutustundlikeks juhtideks. Kui olete valmis tegema esimese sammu juhtimisõiguste saamiseks, soovitame Teil meiega ühendust võtta ja planeerida oma esimene tund. Me oleme rõõmsad, et saame aidata Teil saada kindlaks ja kogenud juhiks.

Algavad kursused: lõppaste (automaatkast)

------ --:-- Eesti E-õpe 140.00 €
E-õpe

Kursuste maksumus: lõppaste (automaatkast)