профессионализм
4.6
подготовка к экзаменам
4.8
интересно учиться
4.1
организация обучения
4.5
учебные материалы
4.5
автомобили и классы
4.6

БЫСТРО, ПРОСТО, УДОБНО!

Под известным и ценящимся многие годы торговым знаком автошколы Аутом в Таллинне на сегодняшний действует современный центр обучения.

В основе преподавательского состава — выпускники Таллиннской Технической Высшей Школы, являющееся также наставниками сегодняшних студентов этой школы. Это наш дружелюбный и готовый поддержать обучающихся коллектив.

Министерство Образования и Науки признает нас как учебное заведение, осуществляющее подготовку водителей А-, А2-, В-, С-, СЕ- и D- категорий, а многие общеобразовательные школы Таллинна — как своих партнеров. Также мы занимаемся подготовкой водителей транспортных средств оперативного назначения. Поэтому я рекомендую нашу школу каждому. В том числе и Вам!

С уважением

Алар Хермансон
Автошкола Аутом Таллинн

Следующие курсы: A

Курсы на другие категории
Дата и время Язык Теория Цена
------ --:-- Эстонский Онлайн -- €
Дата и время
Язык
Теория
Цена
------ --:--
Эстонский
Онлайн
-- €

Стоимость курсов: категория A

Обязательные курсы Цена
Основной курс 530.00 €
Экзамен по вождению включено
Итого:
-- €
Дополнительный урок вождения + -- €
*Цены собраны с сайтов автошкол, и могут незначительно изменяться.
Autom Tallinna Autokool Автопарк
Autom Tallinna Autokool Учебное транспортное средство
Autom Tallinna Autokool Учебная езда

Статистика сдачи экзаменов
(в скобках приводится количество экзаменов)

Экзамен по вождению
73%
В среднем по Harjumaa
-- % (-- )
Autom Tallinna Autokool
Экзамен по теории
79%
В среднем по Эстонии
-- % (-- )
Autom Tallinna Autokool
Данные предоставлены за период 01.01.2020 - 31.12.2020
Imre
5.0
13.10.2021
Erinevalt Sanderi arvamusest ütleksin Enn Nuudi kaitseks, et tegemist oli suurepärase sõiduõpetajaga. Tõsi, ülimalt nõudliku, kriitilise ja range inimesega, kes kiitis väga harva, samas oli ta äärmiselt põhjalik ning kõrgel tasemel professionaal, kes tõeliselt mind õpetas (ja palju enamat kui üksnes auto juhtimist). Mina sain tema juures käia ligi pool aastat ja tõsi - raha läks (aga kus seda ei lähe), samuti kaalusin mingil hetkel ka tema juures alla andmist. Kui ta lõpuks mu aga eksamitele lasi, oli nende ärategemine pehmelt öeldes üli lihtne ning pingevaba. Mina meenutan tema sõidutunde ikka ja jälle heade tunnetega ning tean, et ta õpetas mulle tõesti tegelikult palju-palju rohkemat, kui üksnes auto jutimist. Ma usun, et lõpuks me saime ka päris headeks sõpradeks ning kahju, et enam kokku ei puutu. Nende oskustega, mis mõned aastad tagasi tema juures sai omandatud ei ole ma ka mitte kuskil siiani hätta jäänud. Samas kirun praegu pea iga päev Tallinna liikluses juhte, kellel ilmselgelt ei ole olnud samaväärset sõiduõpetajat ja kes läbisid eksami võib-olla kobamisi nt kolmandal korral. Tore aeg oli igatahes.
Martin
4.7
04.07.2021
Sõiduõpetaja Vladimir Porkanen on suurepärane. Mees on vana rahu ise ja suhtub alati väga mõistvalt isegi suuremate eksimuste puhul. Selgitab, kui küsid, ei hurjuta, aga ei kiida ka taevani. Autokooli enda valisin, kuna oli kõige soodsam variant. Ei oska kurta kah, autokool nagu autokool ikka!
Sander
1.8
09.05.2021
Kõige nirum õppetaja selles koolis on Enn Nuut, keda mul olnud kunagi "au" tunda. Ma ei kirjuta seda kirja mitte sellepärast, et mehele millegi eest kätte maksta, sest meie viimatinägemisest on möödas tublisti üle aasta. Küll aga on see hoiatuseks neile, kes on uued ning valivad siin leheküljel endale sobivat õpetajat. Enn ei ole kindlasti see mees, kelle peaks valima endale algaja sõitja - see mees teeb su rahast lagedaks: esiteks räägib ta 4 tundi sinu sõiduõppe tundide arvelt oma hoovis juttu nagu " äsee on rool, seda keerates liigub auto kas paremale või vasakule", "see kojamees, kojamees teeb nõnda"... Teiseks ütleb ta kohe alguses, et tema eesmärk on sinust teha korralik autojuht JA SELLES ONGI KONKS!!! Tema visioon korralikust autojuhist on autojuht, keda ei eksisteeri!! Nii korraliku juhtimisstiili ei ole võimalik, või on äärmiselt keeruline vähemalt poolteist tundi järjest talle manada, et mees rahule jääks. Ikka ta laidab midagi, alati norib kusagilt. Kui teed kõik hästi, siis on ta vait nagu sukk. Nüüd midagi veel jälgimat: ta kasutab sind oma erasõitude tegemisel. Ma viisin teda korduvalt poodi, postkontorisse, isegi kuradima hambakliinikusse. Ta ütles vaid "sa saad seni parkimist harjutada". Ma siis väänasin talle ka omat moodi, aga seda ma siin ei poeta kuidas. Igatahes, Enn Nuut on sinu vaimne surm, tea seda, kallis inimene. On teisi. Kui ma sõiduõpsi vahetasin, läks kul 4 tundi, kordan 4 tundi, et eksamile pääseda. Ennuga läks 40 ja ma tean, et ta poleks mind ka järgmise 40 läbi lasknud, sest see mulle tundus, et ta lasi isiklikul ja tööelul liialt koos käsikäes käia. Ükskord kukutas ta mu eksamilisaamise lootused seepärast läbi, et ma tankides sõitsin vale küljega vooliku juurde. Olin tund viisteist eeskujulikku sõitu näidanud talle aga ennäe!! "Sa oled ju valel pool" ARK-is kukud läbi. Nii, et kukud ka siin". Ei hakka seda juttu pikemaks enam ajama, loodan, et andsin põhjaliku ülevaate. Kui keegi arvab, et ma olin liialt karm, siis mõelge, et ma mõtlesin hea poolteist aastat enne kui lõpuks selle kirja otsustasin kirjutada. Edu teile ja nael kummi!!