A, A1, A2, A2 начальное, AM, B, C, CE

4.6
4.7

Autokoolina tegutseme Pärnus alates 1991.a. tollase RAS Pärnu ATP ühe osakonnana, rahva seas tuntud Pärnu Bussipargi Autokooli nime all.

OÜ GoBus Autokool on asutatud iseseisva ettevõttena 2006.a. Koolituse aluseks on võetud mootorsõidukijuhi ettevalmistamise riiklikud õppekavad. Meie eesmärgiks on õpetada oma õpilasi ohutult ja teisi liiklejaid arvestavalt liiklema ja läbi oma õpilaste tõsta ka üldist liikluskultuuri. Kõik meie mootorsõidukijuhi õpetajad on suurte kogemustega professionaalid, meie põhimõte on: Raske õppustel, kerge lahingus, s.o. tegelikus liikluses.

Õpetame erinevate kategooriate mootorsõiduki juhte. Pakume vastavalt mootorsõidukijuhi kvalifikatsiooni nõuetele ametikoolitust ja täiendkoolitust. Oleme tuntud kliendikeskse koolituse pakkujana.

Следующие курсы: A

------ --:-- Русский Онлайн 420.00 €

Стоимость курсов: категория A

Дополнительный урок вождения + 30.00 €
Go Autokool Õppeauto
Go Autokool Mootorratas
Go Autokool Veoauto
Go Autokool CE-kategooria

В среднем по Pärnumaa
Go Autokool
Go Autokool
Anneli
08.08.2022
Sõitude aegasid oli raske saada. Õpetaja oli tõre, nagu peaks juba alustades sõita oskama. hoitakse autot mitte õpilast
Agur Kaljusaar
07.10.2021
Väga professionaalne ettevõte. Mul tekis väike arusaamtus õppesõidu osas. Ettevõte võttis kiiresti ühendust, väga viisakalt vabandasid arusaamatuste pärast ja pakkusid kohe ka rahuldavad lahendused välja. Arvan, et ettevõtte kvaliteeti ja professionaalsust näitab just erimeelsuste lahendamise oskus ja oskuslik suhtlemine klientidega. Isegi esialgne väike arusaamatus suudeti pöörata positiivseks kogemuseks. Julgen kindlalt soovitada.
Õppisin A-katerooriat ja jäin väga rahule