Oleme spetsialiseerunud A kategooria sõiduõppele alates 2011 aastast

Miks on load.ee motokool parim valik?

• Oleme keskendunud ainult mootorratta juhtide koolitusele, mitte ei tee seda teiste teenuste kõrvalt. Mootorrattaga sõitmine erineb oluliselt autojuhtimisest ja me teame täpselt, kuidas Teid ette valmistada õigete sõiduvõtetega ohutuks liiklemiseks mootorrattal.
  • Oleme kogenud koolitajad ning aktiivsed mootorratturid, kel on aastatepikkune reaalne sõidukogemus. Me teame, millest räägime.
  • Maanteeameti statistika. Load.ee on Tallinnas üks suurimaid mootorratturite koolitajaid ning eksamite esmakordse läbimise protsent on väga kõrge.
  • Pakume õpilastele koolituse ajal kasutamiseks täisvarustust. Meie poolt on õpilaste jaoks olemas kõik: kiivrid, sõidujoped, kindad, kaitsmed, motosaapad ja raadioside.
  • Meil on õpilaste jaoks alati aega. Meie juures saab motokursuse soovi korral ja oskuste arenedes kiirelt läbida.
  • Teeme koostööd Eesti suurima motokeskusega www.motodepoo.ee. Meie õpilased saavad soetada motovarustust ja isegi mootorrattaid eritingimustel soodushindadega.
  • Meie kursuse hinnas sisalduvad e-liiklustestid. Me teame täpselt, kuidas Teid teooriaeksamiks õigesti ette valmistada. Load.ee õpilastele on liikluslab.ee testid avatud eritingimusena 6. kuud (tavatingimustel vaid 4. kuud).
Koolitus sisaldab mitte ainult kiiver, vaid ka kaitsmed, jope, motosaapad, motokindad, vihmariided, raadioside.

Следующие курсы: A2

------ --:-- Эстонский Онлайн -- €