B, Заключительная ступень

3.5
3.8
3.8

Kristiine Autokoolis on võimalik õppida B- kategooria sõidukijuhiks. Õppekava toimub kehtiva riikliku B-kategooria õppekava alusel.

Meie kollektiiv on nooruslik ja sõbralik, et pakkuda pingevaba ja meeldivat õppimisvõimalust. Sõiduõpetajaid on meil viis ja teooria õpetajaid kaks.

Teooria omandamiseks pakume kaasaegselt sisustatud õpperuume, kus teadmisi aitavad omandada oma ala spetsialistid.

Asume ühes Tallinna liikluse sõlmpunktis – Kristiine keskuse vahetus läheduses. Keilas asub meie õppeklass Liiva tn 1. Oma tegemistes oleme suunatud õpilaste positiivse õpitulemuse saavutamisele ning seeläbi ka üldise liikluskultuuri sõbralikumaks muutmisele. Kristiine Autokool tegutseb alates aastast 2000 ja on Eesti Liikluskoolitajate Liidu liige.

• Nooruslik ja sõbralik kollektiiv
  • Nii manuaal- kui ka automaatkäigukastiga õppeautod
  • Kaasaegselt sisutatud õpperuumid
  • Võimalik õppida ka Keilas

Следующие курсы: закл. ступень (автомат)

------ --:-- Эстонский В классе 100.00 €
В классе

Стоимость курсов: категория закл. ступень (автомат)

default gallery

В среднем по Harjumaa
Kristiine Autokool
Kristiine Autokool
Kaido
1.0
02.08.2022
Kontor asub kehvas kohas, kooli korraldusest ei saa aru. Ei soovita! Nagu LV ütles - Mõni õpetaja ikka ei osanud üldse arvestada sellega, et tulingi sõitmist õppima, mitte ei oska loomulikust intelligentsist juba autot juhtida.
LV
16.02.2021