A, A1, A2 начальное, B, C, CE, Заключительная ступень

4.7
4.7
4.6

Juhilubade tegemine peab olema fun! Te peate saama koolist tõsiselt positiivse emotsiooni, mida on pärast hea koos sõpradega meenutada ja jagada.

Meie pakume Teile seda emotsiooni, me teeme kõik, et Teil oleks mugav, mõnus ja lõbus. Samuti teeme kõik mis meie võimuses, et te läbiksite kooli lühima võimaliku ajaga, omandades sealjuures maksimaalse sõiduoskuse.

Meie grupid on mõnusalt väikesed, et saaksime Teile pakkuda piisavalt sõidutunde ühte nädalasse ning et tekiks see mõnus üksteist toetav ja sõbralik tunne oma kaasõpillastega.

Soovituslik on, et õpilane saaks nädalas vähemalt 2-3 korda sõitmas käia. Just see tagab järjepideva ja efektiivse õpilase arengu ning edasijõudmise.

Selline metoodika ja õpetajate pidev täiendkoolitus tagab meie kooli õpilastele proportsionaalselt vähem sõidukordi kui konkureerivate autokoolide õpilastel. Nii hoiate raha kokku lisasõidukordadelt!

Paljud õpilased on meie kursuselt leidnud omale uusi sõpru-sõbrannasid, kellega koos juba rõõmsalt ringi roolitakse!

Следующие курсы: A2 начальное

------ --:-- Эстонский В классе 550.00 €
В классе

Стоимость курсов: категория A2 начальное

Курс по предотвращению опасности включено
Курс первой помощи 50.00 €
Дополнительный урок вождения + 35.00 €
Motohunt Autokool Autokool
Motohunt Autokool Asukoht
Motohunt Autokool Õppesõiduk
Motohunt Autokool Õppesõit

В среднем по Tartumaa
-- % (-- )
Motohunt Autokool
Motohunt Autokool
Marju
10.11.2023
Tõeliselt hea autokool! Õpetajad vägagi mõistvad ning arukad. Suudavad keerukaid asju väga lihtsasti lahti seletada. Raul Markov oli tõeliselt tore ja meeldiv õpetaja, kus suutis kõik väga arusaadavaks teha ning iga sõidutundi ootasin huviga. Joosep Uba oli igati asjalik teooriaõpetaja. Koolitus oli igat senti väärt. Tõesti soovitan seda kõigile, kes tahavad B-kategooria juhiluba teha. Parim autokool Tartus!
Mari-Liis
17.01.2023
Juhendajad olid toredad ja muutsid õppimise põnevaks. Teooria sai väga selgeks ja sõidutunnis aidati vigu parandada. Olen mega rahul, et Motohundis õppisin. Kõik eksamid said esimese korraga tehtud, mis juba kõneleb enda eest. 100% soovitan, parim autokool Tartus, kus mõnus seltskond, kogenud juhendajad ja rahulik õppekeskkond.
Menny
16.02.2021
Suurepärased õpetajad nii teoorias kui praktikas. Õpilasena võisin tunda end kindlalt nende õpetust järgides ja eks eksamitulemused ja sooritused esimesel korral kõnelevad enda eest. Mina olen selle valikuga rohkem kui rahul ja A-kati kavatsen ka just Motohundis teha.