Aabe Cool autokool Tallinnas on pikaajalise kogemusega koolitusasutus.

• Soodsad hinnad
  • Individuaalne lähenemine
  • Liiklusteooria e-autokool
  • Sõiduõpe 6 päeva nädalas

Meie koolis toimuv Aabe Cool õppekava on Maanteeameti poolt heaks kiidetud ning põhineb riikliku õppekava alusel. Autokooli kursuste hinnad on läbipaistvad. Lisaks B-kategooria juhilubade kursustele on võimalus läbida erinevaid täienduskoolitusi ja saada vajalikku täiendusõpet.

Sõiduõpetajad on kogemusega spetsialistid, kelle juhendamise all antakse turvaliselt edasi vajalikud teadmised ja hoiakud vastutustundlikuks liiklemiseks. Sõiduõppesse kaasatud juhendaja eesmärk on kinnistada juba omandatud teoreetilised oskused ja aidata kaasa õpilase edasisele arengule.

Aabe Cool autokooli õppematerjalid on usaldusväärsed, kaasaegsed ja huvitava ülesehitusega, mis toetab õppimise protsessi. E-autokooli keskkond on lihtsalt navigeeritav ja sisaldab funktsioone, mis võimaldavad õppetööd paremini organiseerida.

Lugupidamisega,
Kooli juhatus

Algavad kursused: B (automaatkast)

------ --:-- Eesti E-õpe 773.00 €