ALPINE Autokool OÜ (Reg. 11997396) loodi 2010 aastal, koolitusluba 7261 HTM. Autokool on “Eesti Autokoolide Liidu” liige.

Teooria õppetundides jagatakse Teile teadmisi liikluseeskirjast, ohutust sõidust ja аuto ehitusest Teooria ja sõidu õppetunde annavad kogenud õpetajad, meie õpilastel on ARK eksamite sooritamisel väga head tulemused. Teooria õppetunnid toimuvad kaasaegsetes ja hästivarustatud õppeklassis, mis asub Kristiines: Madara 33. – 49 kab.

Sõidutundidel õpite õiget, ohutut ja ettevaatlikku sõitmist,  edaspidi valmistab rõõmu Teile ja Teie kaassõitjatele.

Praktiliseks sõiduõppeks on teie kasutuses mugavad, A2 ja A-kategooria moottorrattad ning B-kategooria sõiduautod (automaatkäigukastiga ja manuaalkäigukastiga). Teoreetilised õppused toimuvad iganädalaselt. Võimalusel Saab õppetööd korraldada ка nädalavahetustel, eelnevalt Selles KOKKU leppides.

Praktilised õppused: pimedasõit, libedasõit ja esmaabikoolitus viiakse läbi õpilasele sobival ja sõiduõpetajaga kooskõlastatud ajal.

Meie autokoolis on ainult kvaliteetne koolitus!

Algavad kursused: lõppaste (manuaalkast)

------ --:-- Eesti Klassis 140.00 €
Klassis

Kursuste maksumus: lõppaste (manuaalkast)

default gallery

Alpine Autokool
Alpine Autokool
Marika Vilman
28.12.2023
Mul on väga hea meel, et minu koolitus toimus Alpine autokoolis! Soovitan kõigile!!!