Tallinna autokool Baltika koolitab B-kategooria autojuhte. Alates 2002. aastast oleme edukalt andnud oma õpilastele nii teoreetilisi teadmisi kui ka praktilist sõidukogemust.

Meie moto: "Me sõidame teiega samal teel" ei ole lihtsalt reklaamlause. See on meie suhtumine, meie elustiil ja meie koolitus. Meie põhirõhk on sõiduõppe kvaliteedil, mille tulemuseks on kindlustunne ja mugavus teel isegi rasketes ja ohtlikes olukordades.

Kuna autokool Baltika asub Tallinnas, siis on üks meie eesmärk õpetada ohutut ja enesekindlat sõitu linnakeskkonnas.

Autokooli teooria- ja sõidutunnid toimuvad Tallinnas nädalavahetusel kui ka tööpäevadel hommikuti ja õhtuti. Sõiduõpe toimub paindlikult õpilasele sobival ajal nädalavahetusel ja riigipühadel.

Lisaks B-kategooria kursustele viib meie autokool läbi ka libedasõitu, lõppastme koolitust ja lisasõidutunde Tallinnas. Korraldame ka sõiduõpet kõigile, kes soovivad teha sõidueksamit Paides.

Me ei määra lõpetajate valmisolekut läbitud tundide arvu, vaid tegelike oskuste järgi.

Algavad kursused: B (manuaalkast)

------ --:-- Vene E-õpe -- €
Vene
E-õpe