Tere tulemast autokooli Kiirendus.

Autokoolis:

• koolitatakse B-kategooria autojuhte;
  • koolitatakse A-kategooria autojuhte;
  • korraldatakse esmaabi kursuseid;
  • viiakse läbi lõppastme koolitst (libedasõit);
  • osutatakse abi auto juhtimisoskuste meeldetuletamisel pärast pikka vaheaga (ka õpilase autol);
  • aidatakse taastada sisemist hingerahu ja enesekindlust pärast stressirohkeid situatsioone (avarii, liiklusõnnetus jne);
  • korraldatakse konsultatsioone liikluseeskirja küsimuste osas.

Autokool  avati 2012. aastal.Koolitusluba nr.6879HTM B kategooria, m.k.nr.270 A,A2 kategooria. Õppekava koostatud vastavalt majandus- ja kommunikatsiooni ministri määrusele ja vastab kvalifikatsiooni nõuetele vastava kategooriale. Teooria õppetunnid toimuvad hubases heledas klassis lõbusas sõbralikkus keskkonnas. Õppetöö toimub õhtuti, kui eelnevalt pole teisiti kokku lepitud. Võimalusel saab õppetööd korraldada ka nädalavahetustel, eelnevalt selles kokku leppides.

Teooria õppetundides jagatakse Teile teadmisi liikluseeskirjast, ohutust sõidust ja auto ehitusest. Sõitmiseks on auto TOYOTA AURIS ja OPEL ASTRA. Sõidutundidel õpite õiget, ohutut ja ettevaatlikut sõitmist, mis edaspidi valmistab rõõmu Teile ja Teie kaassõitjatele. Õppeklass vastab töökekskonna ja tervishoiu nõuetele.

Väljaõppet korraldavad kogenud õpetajad, kelle töökogemus on üle 15 aasta. Sõiduõpetajate kvalifikatsioon vastab kvalifikatsiooni nõuetele vastavalt EV majandus- ja kommutnikatsiooni ministri määrusele.  Meie õpetajate kogemus aitab Teil saada liikluses tõeliseks osalejaks.

Algavad kursused: AM

------ --:-- Eesti E-õpe 510.00 €
E-õpe

Kursuste maksumus: AM

Esmaabikoolitus 40.00 €
Autokool Kiirendus Sõiduõpetaja
Autokool Kiirendus Õppesõiduk

Keskmiselt Tartumaa
Autokool Kiirendus
-- % (-- )
Autokool Kiirendus
Jelena Vlassovskaja
17.08.2020
Надёжная aвтошкола. Обучают с нуля доходчиво и правильно . Инструктора самые лучшие . Я сделала правильный выбор и вам советую . Теория с первого раза и вождение с первого раза. Удачи всем поступающим !