4.4
4.7
4.6
Meie kool on asutatud 2010. aastal. Oleme noorusliku ja sõbraliku kollektiiviga kool ning pakume võimalust õppida B- kategooria autojuhiks ja täiendõpet juhilubade omanikele.

Delta Autokoolis toimub ka lõppastme koolitus. Koolituse aluseks on võetud mootorsõiduki juhi ettevalmistamise riiklikud õppekavad. Delta Autokool omab Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt kinnitatud koolitusluba.

Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt väljatöötatud õppeprogrammi läbimisel sooritatakse autokooli teooria- ja sõidueksam. Eksami edukalt sooritanu saab autokooli tunnistuse, mille alusel saab asuda taotlema luba sooritada riiklikud teooria- ja sõidueksamid Maanteeameti liiklusregistri büroos. Suure kogemustega õpetajad aitavad teil paremini omandada teoreetilisi ja praktilisi teadmisi liikluseeskirjade tundmise alal. Autokooli Delta töötajad armastavad oma tööd ja on uhked, et saavad anda oma panuse liiklusteaduse arengule. Meie kollektiiv on valmis aitama teid algusest lõpuni kaasaegse varustusega õppeklassis ning õppeautodeks on Toyotad ja Volkswagenid manuaal käigukastiga.

• Kaasaegse varustusega õppeklass
  • Individuaalse lähenemisega õpe
  • Uued autod
  • Lihtsus ja korrektsus informatsiooni andmisel

Algavad kursused: B (automaatkast)

------ --:-- Vene E-õpe -- €
Vene
E-õpe

Kursuste maksumus: B (automaatkast)

Riskivältimise koolitus 80.00 €
Pimeda ajal sõiduki juhtimine 50.00 €
Esmaabikoolitus -- €
Delta Autokool Õppeklass

Delta Autokool
Delta Autokool
4.8
Väga hea ja kiire autokool
Ija
Kõik toimis suurepäraselt!
Mare
10.01.2022
Super kool. Hea õppekava. Mõlemad teooria eksamid tegin ühekorraga ära. Ja õpetaja on ka hea juhendaja. Kui millestki aru ei saanud, siis seletas ilusti ja rahulikult ära. Soovitan väga.