Raske on leida võrdväärset sellele rõõmule, mida tunnete, kui jõuab pärale teadmine: ”Ära tegin! Nüüd on mul õigus juhtida autot!” Ei ole enam bussi peale hilinemist ega kompostri poole trügimist puupüsti täis ühistranspordivahendis… Ja kui palju vabadust toob kaasa juhiluba! Kuid tuletame teile meelde, et koos vabaduse saamisega võtate endale vastutuse oma kaassõitjate ja teid ümbritsevate inimeste eest.

Koos meie autokooli kogenud ja sõbralike juhendajatega omandate kiiresti hädavajalikud autojuhioskused, saate teada kõik eluliselt vajaliku liiklusreeglite kohta, õpite osutama esmaabi, samuti lõpetate muretsemise ja hakkate rooli taga tundma end kindlalt! Teadmiseks teile, et autokoolil GrandAuto on Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt välja antud luba õpetamiseks nr. 6842HTM.

Autojuhtimisoskus ja liiklusreeglite tundmine avavad teile uksed uude maailma – see on piirideta maailm! Põhiline sellesse maailma sisenemisel on pidada meeles kõigi liikluses osalejate ohutust, kaasa arvatud jalakäijate oma. Inimelu on suurim väärtus ja seepärast teevad meie lektorid ja juhendajad maksimaalseid jõupingutusi selleks, et te omandaksite juhtimiskunsti, liiklusreeglid ja ohutusprintsiibid vajalikul tasemel.

GrandAutos toimub õppetöö eesti ja vene keeles. Meie kool teostab ettevalmistust eksamite sooritamiseks, et saada  B-kategooria transpordivahendi juhtimise õigus.

Unustage lood tüütutest õpetajatest ja jõhkratest juhendajatest! Meie lähenemine on hoopis teistsugune ja õppepersonali valime erilise hoolikusega. Autokoolis GrandAuto on reegliks võetud õpetada liikluseeskirja eluliste näidete varal meie õpetajate isiklikest kogemustest. Ja need kogemused võimaldavad teoreetilise ja praktilise õppe sfääris ennetada ja vältida võimalikke vigu, mida teeb enamik õpilastest.

Autokooli GrandAuto õpilased saavad teha õppesõitu igal neile sobival ajal, leppides eelnevalt kokku juhendajaga. Kõik eksamid autokoolis (teooria ja juhtimine) tehakse individuaalselt, ilma järjekordadeta, rahulikus olukorras, liigse stressita. Me hindame oma klientide aega ja püüame teha nende õpingud meie autokoolis meeldivaks, huvitavaks ja efektiivseks. Meie kooli lõpetanud soovitavad meid oma “hobuseta” sõpradele.

Teil on juhiluba olemas, kuid te pole ammu istunud roolis? Meie juhendajad on teie teenistuses! Аutokool GrandAuto pakub teile spetsiaalseid kursusi minetatud oskuste taastamiseks.

Algavad kursused: lõppaste (automaatkast)

------ --:-- Vene Klassis 140.00 €
Vene
Klassis