A, A1, A2 esmaõpe, AM, B, BE, C, CE, D, Lõppastme koolitus

4.5
4.7
LRK Autokoolitus OÜ pakub parimaid võimalusi läbida liikluskoolitust kolmes linnas: Viljandis, Paides ja Raplas.

Autokoolis saab õppida AM, A1, A2, A, B, BE, C, CE ja D kategooria mootorsõidukijuhi kursustel. Samuti viime läbi lõppastme koolitust ning esmaabikoolitust. Teooriakursuse võib läbida e-õppe vormis. B-kategooria koolituse saab läbida ka automaatkäigukastiga autoga.
Kasutame õppetöös simulaatorit, pimedasõidu koolituse läbiviimiseks. Meie koostööpartneriks on liikluslab.ee mille keskkonnas on mugav õppida liiklusreegleid ja vastata testiküsimustele.

Väärtustame õpilase õnnestumist eksamitel, pakkudes võimalusi enne riikliku eksamit veelkord õpitut meelde tuletada.  Panustame õpetajate enesearengusse. Meie õpetajad läbivad järjepidevalt erialaseid täienduskoolitusi, et olla kursis uuenduste ja muudatustega.
Hoolitseme selle eest, et meie masinapark oleks kaasaegne ja väga heas sõidukorras selleks, et õpilastel oleks nendega turvaline ja mugav õppida.

Tere tulemast LRK Autokooli!

Algavad kursused: BE

------ --:-- Eesti Klassis 270.00 €
Klassis

Kursuste maksumus: BE

LRK Autokoolitus Libedasõit
LRK Autokoolitus Simulaator
LRK Autokoolitus Buss
LRK Autokoolitus Libedaõpe
LRK Autokoolitus CE-kategooria
LRK Autokoolitus Klass
LRK Autokoolitus Õppeautod
LRK Autokoolitus BE-kategooria
LRK Autokoolitus Moto
LRK Autokoolitus Õppesõiduk
LRK Autokoolitus Õppesõit

Keskmiselt Järvamaa
LRK Autokoolitus
LRK Autokoolitus
Pärtel
26.08.2022
Meeldivad õpetajad ja kiire ning konstruktiivne suhtlus.
Hanna
3.7
13.08.2020
Teeoria pool oli päris hästi korraldatud, kuid sõidutundidest eriti kasu polnud, õpetaja oli kärsitu, ning lootis selle peale, et õpilane saab ise kõik selgeks. Erilist seletust ei andnud mis valesti tegin vaid lihtsalt tõstis häält. Sama hästi oleks võinud lapsevanemaga sõita.
Nele
06.08.2020
Nii teooria- kui sõidutunnid olid põnevad ja elulised. Õpetaja on rahulik, abivalmis ja hea huumorimeelega.