Ecodrive Autokool

Meie autokool Tallinnas pakub võimalust õppida B-kategooria mootorsõiduki juhtimist. Teooriakursuse läbimiseks pakume e-õpet, mis võimaldab liiklusteooriat õppida kodus just sobival ajal.

Ecodrive Autokool Tallinnas on esimene ja seni ka ainus autokool Eestis, kus toimub õppesõit ainult automaatkäigukastiga autodel. Kasutame õppesõidul  hübriidautosid. Sõidutundide käigus tutvustame hübriidsõiduki eripärasid ja keskendume automaatkäigukastiga sõidukitega sõitmisele.

Miks valida meie autokool?

Kui märgitu on autokooli valikul Sinu jaoks oluline, siis vali Ecodrive Autokool!

Pakume head väljaõpet

Õppetöö käigus keskendume sellele, et õpilane saaks võimalikult head teadmised ja oskused.

Kõrge kvalifikatsiooniga õpetajad

Meie õpetajatel on hea väljaõpe ja suur kogemus nii teooria- kui sõiduõpetajana.

Lühikesed sõidutundide järjekorrad

Võimalik on kursus läbida 6 nädalaga. Oleme õppetöö korraldanud nii, et järjekorrad sõidutundidele ja lisakoolitustele oleksid võimalikult lühikesed.

Õpilasekeskne lähenemine

Meile on oluline, et õpilane omandaks meie autokoolis õppides head liiklusteadmised ja sõiduoskuse. Teeme selleks omalt poolt kõik vajaliku.

Ecodrive Autokool Õppesõiduk

Kursused:

Hindade vaatamiseks vali kaardil autokooli osakond
Kategooria Keel Teooria Hind
B (automaatkast) Eesti E-õpe 1050.00 €