Vabadus, sõltumatus, liikumisrõõm!
Ainuke sõidukool, kes on pühendunud ainult motoratta juhtimise õpetamisele.

Meie eelised:
  • Koolitusel osalejad saavad lisaks õppeprogrammile tasuta lisakursuse liikluseksami ettevalmistuseks. Fotodega tutvustatakse keerulisemaid märkamatuks jäävaid liiklussituatsioone Tallinnas, kus tihti eksitakse ka eksamil (üle saja erineva situatsiooni).
  • Maanteeameti statistika. Motokoolitus OÜ on Tallinnas suurima õpilaste arvuga motokoolitaja. Vaatamata sellele on esmakordse sõidueksami läbivuse protsent väga kõrge 87,8% sõidueksamil ja 98,3% teooriaeksamil üks parimaid.
  • Oleme keskendunud ainult mootorratta juhtide koolitusele, mitte ei tee seda teiste teenuste kõrvalt. Mootorrattaga sõitmine erineb oluliselt autojuhtimisest ja me usume, et suudame Teid ette valmistada võimalikult ohutuks liikumiseks.
  • Koolitus sisaldab täisvarustuse kasutamist! Meie mõistes ei ole varustus mitte ainult kiiver, vaid ka kaitsmed, jope, motosaapad, motokindad, vihmariided, raadioside.
  • Koolitusel puuduvad varjatud kulud. Lisaks veel, kui juhtub harjutades ratas ümber minema, siis ei tähenda see Teie jaoks täiendavaid väljaminekuid, ratta kordategemine jääb meie mureks.
    NB! Ainukese kursuse lisakuluna tuleb arvestada õppeplatsi kasutamise tasu (määrab platsihaldaja). Platsitasu ei ole lisatud koolituse hinnale, kuna selle kasutamine (tundide arv) on iga õpilase puhul individuaalne. Veel tuleb arvestada Maanteeameti riigilõivuga lubade taotlemisel.
  • Motokoolitus OÜ kasutatav sõiduõppeplats on täielikus vastavuses Maanteeameti nõuetele harjutuste sooritamisel kiiruselt 50 km/h.
  • Meil on piisavalt mootorrattaid (hetkel 9tk), kui mõnega midagi juhtub ei jää selletõttu Teie planeeritud tund ära. Motokoolitus uuendab regulaarselt koolituseks kasutatavaid mootorrattaid ning neid on korralikult hooldatud, et tagada parim turvalisus. Samuti on võimalik koolituse ratast valida vastavalt õpilase kasvule.
  • Meil on piisavalt õpetajaid, et kursus soovi korral võimalikult kiirelt läbida (on koole, kus kursused venivad 3-4 kuu pikkuseks).
  • Meil on pikk kogemus ainult motorattajuhtide koolitamisel. Motokoolitus alustas ainult mootorrattajuhtide koolitamist 2007.a, kuid kooli õpetajad on oluliselt pikema mootorrattajuhtide koolitamise kogemusega.
  • Teeme koostööd erinevate motopoodidega, mis annab võimaluse Motokoolituse õpilastele soetada motovarustuse soodushinnaga. Samuti pakuvad osad partnerid soodushinnaga mootorrattaid.
  • Teooria kursuse osalejatel ja harjutuskohtades on tasuta parkimine.
  • Koolituse eest saab tasuda osada kaupa ning kui soovib koolituse kulusid pikema aja peale ajastada, siis saab seda teha Liisi järelmaksuga.

Algavad kursused: A2

------ --:-- Eesti Klassis 595.00 €