B, C, CE, D, Lõppastme koolitus, T

Autokool Narva Autom asub oma kahekorruselises majas kesklinnas. Õppeklassides kasutame teooriatundides õppevahenditena õppevideoid ja presentatsioone.

Autokool Narva Autom pakub oma klientidele meeldivat ning professionaalset sõidukoolitust ning abi juhilubade taotlemist puudutavates küsimustes. Arvestame oma klientide soovidega ja vajadustega.

Tunniplaani ettevalmistamisel arvestame õpilaste soovidega. On olemas võimalus õppima individualse õppekava järgi, kasutame ka e-õpe. Tasuta pakume vajalikud õppematerjalid (elektrooniliselt).

Meil on paindlik õppemaks, on olemas ka järelmaksu võimalus. Koolituse eest saab tasuda osade kaupa.

Algavad kursused: CE

------ --:-- Vene E-õpe 780.00 €
Vene
E-õpe

Kursuste maksumus: CE

Narva Autom Sõiduõpetaja
Narva Autom Õppesõiduk

Keskmiselt Ida-Virumaa
Narva Autom
Narva Autom
nikolai
18.01.2021
Super ! KOD 95 для новичков . Супер преподаватель Елена. Научила работать с документами ,строить рабочий день ,чувствую себя уверенно среди бывалых , после курсов сразу взяли на работу . Настоящие препрдаватели . Огромное спасибо !
14.10.2020
Спасибо Narva Autom за прекрасно выполненную и профессиональную работу! Экзамены сдала без проблем, есейчас езжу уверенно и с удовольствием
Николай
19.08.2020
Инструкторам респект. Очень все толково распeдаливают.