A, A1, A2, A2 esmaõpe, AM, B, BE, C, CE, D

4.4
4.8
4.7

Odium Autokool korraldab Tallinnas AM, A, A1, A2, B, BE, C, CE ja D-kategooria juhiloa saamiseks kursuseid eesti, vene ja inglise keeles.

Kõigi koolituste õppekavade kvaliteet on tagatud, kuna nad on koostatud riiklike õppekavade alusel vastavalt Liiklusseaduses toodule. Koolituskursustega seotud koolitajate kvaliteet on tagatud Maanteeameti poolt igale õpetajale väljastatud tunnistusega, mille pikendamiseks läbitakse 5 aasta järel kohustuslik täiendkoolitus. Õppekeskkonna kvaliteedi tagab THM poolt välja antud Koolitusluba (Tegevusluba), vastavust kontrollib regulaarselt Maanteeamet. Kogume ka tagasisidet klientidelt. Vastav küsimus esitatakse koolitunnistuse üleandmisel ja vastus märgitakse õpilase kontole kliendikeskkonnas.

Teooriakursused toimuvad meie Mustamäe, Kristiine ja Kesklinna õppeklassides kindlaksmääratud aegadel. Loengud toimuvad 1 või 2 korda nädalas olenevalt valitud õppegrupist. Teooriakursus lõpeb teooriaeksamiga.

Odium Autokoolis pakutav juhikoolituse algkursus (teooriakursus) vastab riikliku õppekava nõuetele. Loomulikult on algkursuse lahutamatuks osaks ka õppesõit.

Odium Autokooli poolt on loengutes lahendamiseks ette nähtud testid. Eduka kursuse läbimise lahutamatuks osaks on ka õpilase iseseisev õppetöö, milleks on võimalik kasutada Haridusministeeriumi poolt heaks kiidetud õppematerjale.

Õppesõiduks kasutame Toyota Corolla, Auris, Landcruiser, Scania 94D, Mercedes Axor, Scania 124, Yamaha ja Kawasaki õppeautosid, busse ja -mootorrattaid

Sõidutunnid algavad tööpäevadel(esmaspäevast reedeni)Sõpruse pst.3 ja nädalavahetustel(laupäev, pühapäev) Koidula 2.

Algavad kursused: C

------ --:-- Eesti Klassis 550.00 €
Klassis

Kursuste maksumus: C

Odium Autokool Autopark
Odium Autokool Õppesõiduk

Odium Autokool
Odium Autokool
Toomas
Sõidutundide valik on äärmiselt kesine ja löögile pääsemine on väga raske.
Villem
4.5
Banger koht
Davos
3.5
21.12.2020
Sõidutundidega on kriis, süsteem on väga halvasti üles ehitatud. Ei soovita kooli just sellepärast. Ei ole OK, et kuus saad 2 korda sõita, ning erineva õpetajaga koguaeg.