4.6

Autokool Viktorija asutati 2006. aastal ja seda loetakse üheks paremaks autokooliks Tallinnas. Autokool tagab A ja B kategooria juhtide väljaõpetamisel parima kvaliteedi ja koolil on olemas Eesti Haridusministeeriumi väljastatud koolitusload.

Meie autokool pakub mugavat õppegraafikut. Liiklusõpetuse teooriatunnid toimuvad üks kord nädalas kahe kuu jooksul nii õhtul kui ka päeval või nädalavahetusel. Autojuhtimise praktiline õpetamine toimub teooriatundidega paralleelselt, mis hoiab mugavalt kokku aega ARKi eksamiteks ettevalmistumisel.

Autokoolil on mugav õppeklass, kus on olemas kogu õpetamiseks vajalik varustus.

Meie kõrgelt kvalifitseeritud, kogemustega ja lahked õpetajad muudavad õppimise meeldivaks ja tõhusaks. Autokooli instruktoritel on õpetajatunnistused ja iga viie aasta tagant saavad nad lisakoolitust, et kutsealaast taset veelgi parandada.

Autokool pakub etapiviisilist tasumist. Meie õpilastele kehtib soodustuste süsteem.

Viktorija autokooli tiim on uhke selle üle, et üle poole meie osalejatest tulevad meile oma sugulaste, tuttavate ja sõprade soovitusel, kes on meie autokooli juba lõpetanud või veel õpivad siin. Usume, et see on lahke teeninduse ja instruktorite asjatundlikkuse tulemus.

Algavad kursused: lõppaste (manuaalkast)

------ --:-- Eesti E-õpe 115.00 €
E-õpe

Kursuste maksumus: lõppaste (manuaalkast)

default gallery

Viktorija Autokool
Viktorija Autokool
18.11.2020
ХОРОШО И ПОНЯТНО ВСЕ ОБЬЯСНЯЮТ.Хорошо преподают вождения.Многие мои знакомые рады этой школе.
Aisel Agajeva
13.11.2020
Очень счастлива что именно в этой автошколе я училась, так как все экзамены что у них что и в эрка сдала с первого раза! И сдавала в Таллинне, где говорили что тяжело сдать с первого раза, но благодаря чудесным учителям, я это сделала! Спасибо большое!
Ульяна Зыкова
13.11.2020
Шикарная автошкола, отличные преподаватели. Все доступно объясняют. Хорошее отношение к ученикам)) советую всем 100%