Sõiduki juhtimisõigust tõendav dokument ehk juhiluba on muutunud paljudele hädavajalikuks, sest võimaldab kiiresti ja optimaalselt liikuda punktist A punkti B ning planeerida seejuures ise oma aega. Selleks, et liikluses hästi toime tulla ning teada, milline on keskkonnasõbralik, ohutu ja kaasliiklejaid arvestav liiklemine, on oluline omandada vastavad teadmised. Seda kõike saab õppida Kose Autokoolis.

Kose Autokool tegutseb aastast 2006 nii Tallinnas kui Kosel. Hetkel võimaldab kool omandada B-kategooria juhilube, viies läbi nii algastme kui lõppastme koolitusi. Õppetöö toimub nii eesti kui vene keeles. Lisaks pakub Kose Autokool ainulaadset võimalust omandada teoreetilisi teadmisi läbi interneti tänu distantskoolitusele. Meie autokooli eripäraks teiste kõrval on kindlasti see, et Kose Autokoolis koostatakse igale õpilasele individuaalne õppeprogramm, keskendudes just talle kõige vajalikumatele punktidele.

Tulge kindlasti tutvuma Kose Autokooliga!

Algavad kursused: B (manuaalkast)

------ --:-- Vene Klassis -- €
Vene
Klassis