B- kategooria juhi koolitust nimetatakse esmaõppeks ja see on kaheastmeline, koosnedes algastmest ning lõppastmest. Algastme kursus kestab vähemalt 4 nädalat ja lõppeb tunnistuse väljakirjutamisega.
Peale riigieksamite edukat sooritamist väljastab Maanteeamet esmase juhiloa, mis kehtib 2 aastat. Alatise juhiloa saamiseks peab läbima ka lõppastme koolituse.
Leedevälja Autokool on orienteeritud E- õppele ja sobib iseõppijale, kes on vähemalt 15,5 aastat vana, kelle alaline elukoht on Eestis ning kellel puudub tahtmine või võimalus käia iganädalastel teoorialoengutel.
Teooria E- kursus on E- koolis võimalik läbida umbes 30 tunniga. Sõidutunnid lepime kokku  iga õpilasega eraldi.
Ära peab käima ka arstil ja tegema tervisetõendi, ilma selleta ei saa me alustada õppesõitu!
Kursused algavad igal kolmapäeval. Kontor on meil mobiilne, suhtleme peamiselt E- posti ja telefoni teel.

Algavad kursused: B (automaatkast)

------ --:-- Eesti E-õpe 713.00 €
E-õpe

Kursuste maksumus: B (automaatkast)

Riskivältimise koolitus 45.00 €
Pimeda ajal sõiduki juhtimine 40.00 €
Esmaabikoolitus 26.00 €
Leedevälja autokool Aivar Liiv
Leedevälja autokool Toyota Corolla, 2017 (manuaal)
Leedevälja autokool Toyota Yaris Hybid, 2014 (automaat)
Leedevälja autokool Dacia Dokker, 2013 (manuaal)
Leedevälja autokool Õppeklass.jpg
Leedevälja autokool Õpilane

Keskmiselt Saaremaa
Leedevälja autokool
Leedevälja autokool
Stefan
08.01.2024
Rahulik, sõbralik ja huumoriga õpetaja. Juba avaloengul õpetaja suhtles nagu vana tuttavaga. Tuleb tihtipeale soovidele vastu. Vastab põhjalikult kõikidele küsimustele, kuid samas teeb ka nii, et ise saaksid mõelda. Iga õppesõit on väga sisukas ning mitmekesistes kohtades kuhu eksamil kindlasti viiakse. Hinnakirjas pole nagu teises Saaremaa autokoolis varjatud tasusid. Autoks uhiuus, ilus ja mugav Toyota. Saab teha ka paaris sõidutunde, selle 45 minutiga jõuaks muidu päris vähe eksamiharjutusi õppida või erineva koormusega liikluses sõita. Teooriat saab õppida kodus diivanil endale sobival ajal ning lihtsa keelega programmis.
Lydia
22.08.2022
Tõepoolest - suurepärane kool ! Esiteks: sõidutunni hind super normaalne. Teiseks: õpetaja väga sõbralik, rahulik, tark ja teeb liiklemise Kuressaares täielikult selgeks.Kolmandaks : soovitan seda kooli algajatele ja ka edasijõudnutele .
Liis
26.05.2022
Sõiduõpetaja Aivar Liivi kohta on vaid kiidusõnad! Lisaks sellele, et oskab väga põhjalikult autosõidu selgeks õpetada, on ka väga rahulik ja sõbralik inimene.