4.8
4.4
4.5
4.5

Atlanta autokool kuulub Tallinna autokoolide eliiti, pakkudes kõrgetasemelist sõidukoolitust
kaasaegetel autodel Tallinna teedel.

Atlanta autokooli iseloomustavad järgmised märksõnad:

• Mugav teooriaõpe nii Kesklinnas, kui ka Kristiines
  • Kaasaegne ja mitmekülgne autopark
  • Kursused nii hommikuti kui õhtuti
  • Lõppastmekoolitus libedaga (talvesõit)
  • Veebipõhine E-autokool (teooria, video, ARK testid)
  • Soodsad hinnad ja paindlik järelmaksusüsteem

Teooriatunnid toimuvad kaasaegsetes ja hästi varustatud õppeklassides Kesklinnas ja Kristiines. Kõigile õpilastele pakume lisaks teoorialoengutele ka e-kooli võimalust.
Sõiduõpet viiakse läbi kaasaegsetel ja mugavatel õppeautodel, mille valikus leidub nii manuaal- kui automaatkäigukastiga sõidukeid. Õppesõit toimub Kesklinnas, Mustamäel, Õismäel ja Nõmmel, mis võimaldab õpilastel harjutada liiklemist kõikvõimalikes olukordades ning omandada ka keerukamate liiklusolukordade kogemuse. Atlanta autokooli trumbiks on nooruslik ja sõbralik kollektiiv. Kõik meie õpetajad on rahuliku meele ja pikaajaliste kogemustega, mis loob sõbraliku ja sundimatu keskkonna õppeprotsessil. Enamikul meie õpetajatest on lisaks ka kõrgharidus erinevates valdkondades. Õppimine Atlanta autokoolis on mugav ja rahulik, sõbralik ja tulemusterikas. Atlanta Autokool OÜ omab koolitusluba 7280HTM, mis on välja antud Teadus- ja Haridusministeeriumi poolt. Meie autokool on ka Liikluskoolitajate Liidu liige, mis tagab programmide pideva uuendamise ja õppematerjalide vastavuse kehtivatele seadustele. Usume, et tulete meie autokooli sooviga omandada vajalikud teadmised ning oskused ohutuks ja keskkonnasõbralikuks liiklemiseks. Teie oskustest liiklejana sõltub meie kõigi heaolu, kes me osaleme igapäevases liikluses.

Lugupidamisega,
Atlanta autokooli juhtkond

Algavad kursused: B (manuaalkast)

------ --:-- Vene Klassis 970.00 €
Vene
Klassis

Kursuste maksumus: B (manuaalkast)

Riskivältimise koolitus 100.00 €
Pimeda ajal sõiduki juhtimine 60.00 €
Esmaabikoolitus 40.00 €
Atlanta Autokool Asukoht Tulika
Atlanta Autokool Õppeklass

Atlanta Autokool
Atlanta Autokool
Vitali
13.09.2023
Очень классная автошкола, отдельное огромное спасибо инструктору Владимиру Саксу, в любой ситуации поддерживал и помогал!!!!!
TK
14.07.2023
Soovitan!
Kalmer