4.2
4.0
4.0
3.8
Meie missioon on olla Sulle toeks ja mentoriks juhiks kujunemise teel. Oleme väike, kuid kirglikult Sinu parima õppekogemuse nimel töötav meeskond. Oleme tugevalt motiveeritud ja töötame selle nimel, et juhilubade tegemine on sinu jaoks positiivne emotsioon.

Õppetöö toimub kaasaegseid õppemeetodeid kasutades ning teeme kõik võimaliku, et õppeprotsess oleks meeldiv koostöö õpilastega.

Õpetame Sind ohutuks ja kindlaks juhiks! Meie professionaalne meeskond teeb endast kõik, et pakkuda Sulle juhilubade tegemise juures positiivset emotsiooni kogu protsessi jooksul.

Meie poolt pakutud kombineeritud õppevorm pakub Sulle võimaluse õppida endale sobival ajal e-keskkonnas , kuid samas garanteerib selle, et kõige olulisemad teemad saavad kajastust õpperuumides toimuvatel seminaridel.

Sõidutunde on võimalik paindlikult sõiduõpetajaga kokku leppida alguskohtadega Keilast Nõmmeni. Kui on vajadus lisatundideks, siis on sõidutunni hind sama, mis põhikursusel.

Kasutame moodsaid sõidukeid ning koolitusvahendeid. Seminarid toimuvad aktiivõppemeetodite toel.

Tasuda on võimalik ka osamaksete kaupa, minimaalne esmane sissemakse on 270 eurot. Tasuda on võimalik nii pangaülekandega kui ka sularahas.

Autokool "Hakka juhiks" on 100% kvaliteet!

Algavad kursused: lõppaste (manuaalkast)

------ --:-- Eesti E-õpe 110.00 €
E-õpe

Kursuste maksumus: lõppaste (manuaalkast)

Hakka juhiks Õppesõiduk
Hakka juhiks Õppetöö
Hakka juhiks Õppesõiduk

Hakka juhiks
Hakka juhiks
Meelis
3.7
04.07.2023
Viktor küll hea sõiduõpetaja polnud
Ivar
2.5
Õpetajad kaheldava väärtusega, Sanderiga nõus. Kooli korraldus kehv.
Sander
3.0
03.08.2022
Minu õpetajaks oli Kaido Külasalu sõiduõpetaja, kes tegi koostööd õpetaja Viktoriga. Mina, kui ma midagi tähtsat küsida tahtsin ( pime, libe) saadeti mind linna. Sellest olenevalt kumbgi ei vastand mulle, nii nagu oleks pidand. Ja veel sõnumi ja hääletoonist Viktoriga, ning Kaidoga ei olnud just õpetajad keda ma soovitaks. Seda ka Kaido Külasalu,sest üks tund mida tahtsin jäi ikka mul saamata. Vb teistel teisi kogemusi aga see oli minu kogemus.