Pakume A ja B kategooria sõidukijuhtide alg- ja täiendkoolitust.
Kursuste algusaegasid ei ole me pikalt kalendrisse planeerinud. Juhindume ennekõike kliendi soovist ning vajadusel saame alustada koheselt peale koolituslepingu sõlmimist.
B kategooria sõiduõpet viime läbi ainult automaatkäigukastiga sõidukil. Nii on õppimine mugav ning viib kiiremini eesmärgini. B kategooria koolitus toimub Tallinnas, kontakttunnid Hiiul, Pärnu mnt 323 asuvas Streetmoto maja õppeklassis. B kategooria sõidtundide algus on Sõpruse 174, Rimi parkas.

A kategooria kontakttunnid (ohutusloeng ning tehnohoolduse praktikum) toimuvad Streetmoto majas, Pärnu mnt 323, Tallinn. Mootorratta õppesõidud (ja ka ARK sõidueksam) toimuvad Rapla linnas ja selle lähiümbruses. Nii on õpe turvaline ning efektiivne. A kategooria sõidutundide algus on Piiri 5a, Rapla.

Õppesõidukitena kasutame kaasaegseid sõidukeid. Olgu siis tegemist mootorratta või sõiduautoga. Õppesõidu käigus saame teada lisaks sellele kuidas rooli (lenksu) keerata ka seda, kuidas töötavad erinevad juhiabisüsteemid nii mootorrattal kui ka sõiduautol.

Algavad kursused: A2

------ --:-- Eesti E-õpe 550.00 €
E-õpe

Kursuste maksumus: A2

Alal Koolitus Õppesõiduk
Alal Koolitus Alal Koolitus
Marianne
13.04.2023
Väga sõbralikud, mõistvad ja hea huumorimeelega õpetajad, kes tegid tunnid huvitavaks ja valmistasid eksamiteks ette!