A, A2, B

Autom Tallinna Autokool

Autom Tallinna Autokool

professionaalsus
4.6
ettevalmistus eksamiteks
4.8
õppetöö haaravus
4.1
õppekorraldus
4.5
õppematerjalid
4.5
sõidukid ja klassid
4.6

KIIRUS, LIHTSUS JA MUGAVUS!

Vana ja väärika kaubamärgiga Autom Tallinna Autokool on tänaseks kujunenud kaasaegseks ja uuendusmeelseks koolitusasutuseks.

Tallinna Tehnikakõrgkooli ettevalmistusega õpetajaskond, olles ka praktikajuhendajateks selle kooli tänastele tudengitele, on Tallinna Ülikooli akadeemilise katuse alla loonud sõbraliku ning õpilaste erinevaid vajadusi toetava autokooli.

Kuna Haridus – ja Teadusministeerium on tunnustanud meid A-, A2-, B-, C-, CE- ja D- kategooria juhiloa taotlejate ettevalmistajana, mitmed Talllinna üldhariduskoolid oma koostööpartneritena ning tegeleme ka alarmsõidukijuhtide erialase ettevalmistusega, siis julgen meie kooli soovitada kõigile. Ka Teile!

Lugupidamisega

Alar Hermanson
Autom Tallinna Autokool

Autom Tallinna Autokool Autopark
Autom Tallinna Autokool Õppesõiduk
Autom Tallinna Autokool Õppesõit

Kursused:

Hindade vaatamiseks vali kaardil autokooli osakond
Kategooria Keel Teooria Hind
A Finnish E-õpe -- €
A Vene E-õpe -- €
A Eesti E-õpe -- €
A2 Finnish E-õpe -- €
A2 Vene E-õpe -- €
A2 Eesti E-õpe -- €
B (automaatkast) English Klassis 860.00 €
B (automaatkast) Finnish Klassis 860.00 €
B (automaatkast) Finnish E-õpe 860.00 €
B (automaatkast) Vene Klassis 860.00 €
B (automaatkast) Vene E-õpe 860.00 €
B (automaatkast) Eesti Klassis 860.00 €
B (automaatkast) Eesti E-õpe 860.00 €
B (manuaalkast) Eesti Klassis 790.00 €
B (manuaalkast) Finnish Klassis 790.00 €
B (manuaalkast) Finnish E-õpe 790.00 €
B (manuaalkast) English Klassis 790.00 €
B (manuaalkast) Vene Klassis 790.00 €
B (manuaalkast) Vene E-õpe 790.00 €
B (manuaalkast) Eesti E-õpe 790.00 €
Kategooria
Keel
Teooria
Hind
A
Finnish
E-õpe
-- €
A
Vene
E-õpe
-- €
A
Eesti
E-õpe
-- €
A2
Finnish
E-õpe
-- €
A2
Vene
E-õpe
-- €
A2
Eesti
E-õpe
-- €
B (automaatkast)
English
Klassis
860.00 €
B (automaatkast)
Finnish
Klassis
860.00 €
B (automaatkast)
Finnish
E-õpe
860.00 €
B (automaatkast)
Vene
Klassis
860.00 €
B (automaatkast)
Vene
E-õpe
860.00 €
B (automaatkast)
Eesti
Klassis
860.00 €
B (automaatkast)
Eesti
E-õpe
860.00 €
B (manuaalkast)
Eesti
Klassis
790.00 €
B (manuaalkast)
Finnish
Klassis
790.00 €
B (manuaalkast)
Finnish
E-õpe
790.00 €
B (manuaalkast)
English
Klassis
790.00 €
B (manuaalkast)
Vene
Klassis
790.00 €
B (manuaalkast)
Vene
E-õpe
790.00 €
B (manuaalkast)
Eesti
E-õpe
790.00 €
Imre
5.0
13.10.2021
Erinevalt Sanderi arvamusest ütleksin Enn Nuudi kaitseks, et tegemist oli suurepärase sõiduõpetajaga. Tõsi, ülimalt nõudliku, kriitilise ja range inimesega, kes kiitis väga harva, samas oli ta äärmiselt põhjalik ning kõrgel tasemel professionaal, kes tõeliselt mind õpetas (ja palju enamat kui üksnes auto juhtimist). Mina sain tema juures käia ligi pool aastat ja tõsi - raha läks (aga kus seda ei lähe), samuti kaalusin mingil hetkel ka tema juures alla andmist. Kui ta lõpuks mu aga eksamitele lasi, oli nende ärategemine pehmelt öeldes üli lihtne ning pingevaba. Mina meenutan tema sõidutunde ikka ja jälle heade tunnetega ning tean, et ta õpetas mulle tõesti tegelikult palju-palju rohkemat, kui üksnes auto jutimist. Ma usun, et lõpuks me saime ka päris headeks sõpradeks ning kahju, et enam kokku ei puutu. Nende oskustega, mis mõned aastad tagasi tema juures sai omandatud ei ole ma ka mitte kuskil siiani hätta jäänud. Samas kirun praegu pea iga päev Tallinna liikluses juhte, kellel ilmselgelt ei ole olnud samaväärset sõiduõpetajat ja kes läbisid eksami võib-olla kobamisi nt kolmandal korral. Tore aeg oli igatahes.
Martin
4.7
04.07.2021
Sõiduõpetaja Vladimir Porkanen on suurepärane. Mees on vana rahu ise ja suhtub alati väga mõistvalt isegi suuremate eksimuste puhul. Selgitab, kui küsid, ei hurjuta, aga ei kiida ka taevani. Autokooli enda valisin, kuna oli kõige soodsam variant. Ei oska kurta kah, autokool nagu autokool ikka!
Sander
1.8
09.05.2021
Kõige nirum õppetaja selles koolis on Enn Nuut, keda mul olnud kunagi "au" tunda. Ma ei kirjuta seda kirja mitte sellepärast, et mehele millegi eest kätte maksta, sest meie viimatinägemisest on möödas tublisti üle aasta. Küll aga on see hoiatuseks neile, kes on uued ning valivad siin leheküljel endale sobivat õpetajat. Enn ei ole kindlasti see mees, kelle peaks valima endale algaja sõitja - see mees teeb su rahast lagedaks: esiteks räägib ta 4 tundi sinu sõiduõppe tundide arvelt oma hoovis juttu nagu " äsee on rool, seda keerates liigub auto kas paremale või vasakule", "see kojamees, kojamees teeb nõnda"... Teiseks ütleb ta kohe alguses, et tema eesmärk on sinust teha korralik autojuht JA SELLES ONGI KONKS!!! Tema visioon korralikust autojuhist on autojuht, keda ei eksisteeri!! Nii korraliku juhtimisstiili ei ole võimalik, või on äärmiselt keeruline vähemalt poolteist tundi järjest talle manada, et mees rahule jääks. Ikka ta laidab midagi, alati norib kusagilt. Kui teed kõik hästi, siis on ta vait nagu sukk. Nüüd midagi veel jälgimat: ta kasutab sind oma erasõitude tegemisel. Ma viisin teda korduvalt poodi, postkontorisse, isegi kuradima hambakliinikusse. Ta ütles vaid "sa saad seni parkimist harjutada". Ma siis väänasin talle ka omat moodi, aga seda ma siin ei poeta kuidas. Igatahes, Enn Nuut on sinu vaimne surm, tea seda, kallis inimene. On teisi. Kui ma sõiduõpsi vahetasin, läks kul 4 tundi, kordan 4 tundi, et eksamile pääseda. Ennuga läks 40 ja ma tean, et ta poleks mind ka järgmise 40 läbi lasknud, sest see mulle tundus, et ta lasi isiklikul ja tööelul liialt koos käsikäes käia. Ükskord kukutas ta mu eksamilisaamise lootused seepärast läbi, et ma tankides sõitsin vale küljega vooliku juurde. Olin tund viisteist eeskujulikku sõitu näidanud talle aga ennäe!! "Sa oled ju valel pool" ARK-is kukud läbi. Nii, et kukud ka siin". Ei hakka seda juttu pikemaks enam ajama, loodan, et andsin põhjaliku ülevaate. Kui keegi arvab, et ma olin liialt karm, siis mõelge, et ma mõtlesin hea poolteist aastat enne kui lõpuks selle kirja otsustasin kirjutada. Edu teile ja nael kummi!!