4.4
4.4
4.2
4.3

KIIRUS, LIHTSUS JA MUGAVUS!

Vana ja väärika kaubamärgiga Autom Tallinna Autokool on tänaseks kujunenud kaasaegseks ja uuendusmeelseks koolitusasutuseks.

Tallinna Tehnikakõrgkooli ettevalmistusega õpetajaskond, olles ka praktikajuhendajateks selle kooli tänastele tudengitele, on Tallinna Ülikooli akadeemilise katuse alla loonud sõbraliku ning õpilaste erinevaid vajadusi toetava autokooli.

Kuna Haridus – ja Teadusministeerium on tunnustanud meid A-, A2-, B-, C-, CE- ja D- kategooria juhiloa taotlejate ettevalmistajana, mitmed Talllinna üldhariduskoolid oma koostööpartneritena ning tegeleme ka alarmsõidukijuhtide erialase ettevalmistusega, siis julgen meie kooli soovitada kõigile. Ka Teile!

Lugupidamisega

Alar Hermanson
Autom Tallinna Autokool

Algavad kursused: B (automaatkast)

------ --:-- Vene E-õpe 1060.00 €
Vene
E-õpe

Kursuste maksumus: B (automaatkast)

Riskivältimise koolitus 65.00 €
Pimeda ajal sõiduki juhtimine 65.00 €
Esmaabikoolitus 50.00 €
Autom Tallinna Autokool Autopark
Autom Tallinna Autokool Õppesõiduk
Autom Tallinna Autokool Õppesõit

Kadri
19.09.2023
Õpetajad on väga ägedad ja abivalmis. Teooriaõpetaja Eiki tundi ettevalmistamata tulla ei tohtinud. Alati pidi kodutöö tehtud olema. Sõiduõpetaja Vladimir on lihtsalt fantastiline õpetaja. Äärmiselt professionaalne ja meeldiv õpetaja. Eksamineerija Toomas on väga tore. Seletab ja põhjendab põhjalikult ja arusaadavalt. Kogu õppe jooksul ühtegi ebameeldivat kogemust ei olnud. Sain esimese korraga kõik eksamid tehtud.
Anonüümne
2.5
19.02.2023
Kui ma peaksin kokku võtma oma kogemuse Autom Autokoolis, siis jään väga pettunuks. Tundub, et nende prioriteediks on raha väljapressimine õpilastelt, mitte kvaliteetne õpetamine. Näiteks pidin maksma iga kuu lepingu pikendamiseks lisatasu 30 eurot ning lahkudes pidin jätma lauale veel 20 eurot. Minu sõiduõpetaja ei olnud mulle õpetanud kõige elementaarsemaid asju, mida eksaminator eksami ajal selgitas. Teooriatundides tuli täita tabelit X00(A), 0X0(B), 00X(C) süsteemis, mis oli väga segane ja ebaloogiline, sest liikluslab ei sobi neile. Lisaks sellele tuli vastata 60-le küsimusele, mis on tavapärasest 40-st küsimusest palju rohkem. Kokkuvõttes võin öelda, et kui soovid raha raisata, siis Autom Autokool võib olla just sulle sobiv valik. Kuid kui soovid tõsiselt õppida, siis soovitan otsida paremat autokooli.
Sander
02.02.2023
Jäin väga rahule! Sai kenasti sätitud töö kõrvalt õpingud ja sõidutunnid. Kiidan Aivarit, kes tegi autosõidu igati loogiliselt selgeks.