A, A1, A2, A2 esmaõpe, B, BE, Lõppastme koolitus

Autokool  asub  Kesklinnas. Meie autokool koolitab  B-, BE-, A - ja A2 - kategooria mootorsõidukijuhte. Meie autokooli õpetamise metoodika võimaldab täiustada õpetamise kvaliteeti ja annab võimaluse vähendada aega ja kulutusi, mis on vajalikud õppimiseks. Teooria tunnid viiakse läbi kaasaegselt  ja hästi sisustatud õppeklassis.

Meie autokoolis töötavad parimad ja tolerantsed sõiduõpetajad.

Kõik meie õpetajad on rahuliku meele ja pikaajaliste kogemustega, mis loob sõbraliku ja sundimatu keskkonna õppeprotsessil. Enamikul meie õpetajatest on lisaks ka kõrgharidus erinevates valdkondades.

Meie autokoolis saab läbida B-kategooria kursused nii automaat- kui ka manuaalkäigukastiga. Autokool pakub turvalist ja säästliku sõidustiili. Autokoolis saad läbida B-kategooria-, esmaabi-, lõppastme- ja pimedasõidu koolitused.

Õppesõit toimub Kesklinnas, Mustamäel, Õismäel ja Nõmmel. Mis võimaldab õpilastel harjutada liiklemist kõikvõimalikes olukordades ning omandada ka keerukamate liiklusolukordade kogemuse.

Meie autokool pakub  võimalikult paindliku järelmaksu süsteemi, et sinu aja- ja rahakulu vähendada.

Sõiduõppimise autod on:  Toyota Auris (manual), Toyota Auris(automaat),  Opel Vektra, Volkswagen Golf, Ford Mondeo, Jeep Grand Cherokee (automaat).

Algavad kursused: B (automaatkast)

------ --:-- Eesti Klassis 830.00 €
Klassis

Kursuste maksumus: B (automaatkast)