Partneritele

Valiautokool.ee pakub partneritele kahte teenuste paketti: Standard ja Premium. Mõlemad paketid annavad võimaluse uusi kliente ligi meelitada ja konkurentide seast esile tõusta.

Standard-pakett

Lubab lisada autokooli kirjelduse, milles rõhutate oma tugevaid külgi ja eeliseid konkurentide ees. Fotod annavad võimaluse näidata autokooli „nägu“ – õpetajaid, õppeautosid ja klassiruume. See lähendab teid kliendiga ning hinnangud ja kommentaarid aitavad uusi õpilasi juurde võita. Te saate lisada teavet algavate kursuste kohta. Huvi korral saab klient otse teie kodulehele minna ja ennast sobivale kursusele registreerida.

Premium-pakett

Premium-paketiga on teie autokool otsingutulemustes esimeste seas. Seejuures on kaardil teie klassiruume tähistav märgis erksalt esile tõstetud ning tõmbab võimalike klientide tähelepanu ja äratab huvi.

Valige sobiv pakett

Teenuste paketid Standard Premium
25 kuus
35 kuus
Teenuste liigid
Autokooli kirjeldus te saate lisada autokooli kirjelduse, milles rõhutate oma tugevaid külgi ja konkurentsieeliseid.
Fotod saate lisada kuni kümme fotot koos nimedega.
Jaotis „Algavad kursused“ saate lisada kursuste algusajad, et suurendada huvi teie autokooli vastu.
Hinnangud ja kommentaarid kliendid saavad jagada oma kogemusi teie autokoolist ja aidata teil sellega juurde saada uusi õpilasi.
Link registreerimisele algavate kursuste juures on nupp, mis viib teie veebilehele. See aitab huvitatud klienti hoida.
Eripakkumised saate avaldada eripakkumisi ja allahindlusi veebilehel valiautokool.ee.
Otsingute tulemustes esikohtadel teie autokool on alati otsingutulemustes esimestel kohtadel.
Autokooli esiletõstmine kaardil kaardil on teie õppeklasside asukohta tähistav märgis kasutajate tähelepanu köitmiseks esile tõstetud erksa värviga.
25 kuus
Teenuste liigid
Fotod saate lisada kuni kümme fotot koos nimedega.
35 kuus
Autokooli kirjeldus